Modelka, dawna Miss Polonia oraz prowadząca program śniadaniowy Dzień Dobry TVN Paulina Krupińska-Karpiel jest kolejnym przykładem rodzica celebryty, który publikuje w internecie wizerunki swoich dzieci za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Prezenterka pochwaliła się tym, co sądzi o macierzyństwie

Celebrytka w 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu ze słynnym góralskim wokalistą Sebastian Karpiel-Bułecką, z którym stworzyła rodzinę i wychowuje ich dwójkę wspólnych dzieci.

Niedawne doniesienia tabloidowe były mocno niepokojące ze względu na pogłoski o głośnych awanturach w domu małżonków i znacznej rozbieżności w tym, kto gdzie chce mieszkać, gdyż prezenterce trudno jest dojeżdżać do pracy w telewizji taki kawał drogi.

Teraz Super Express donosi, że Paulina Krupińska-Karpiel opublikowała na swoim instagramowym profilu bardzo ładne i rozczulające zdjęcie ze swoją córką i maleńkim Jędrusiem.

Fotografia przedstawia mamę i jej twoje dzieci, które przeżywają pierwsze wzajemne kontakty. Tosia z zaciekawieniem spogląda na braciszka przytrzymywana delikatnie przez uśmiechniętą mamę.

Opis do zdjęcia daje sporo do myślenia, gdyż dotyczy Gdynia Matki i doświadczeń związanych z porodem - Dzisiaj czuje ogromną wdzięczność 🙌🏻♥️że było mi dane zostać mamą a zarazem współodczuwam ból innych kobiet. Wiem, że ludzkie losy są różne i dlatego zawsze w dniu tego święta myśle o Was kochane…dla mnie jesteście największymi bohaterkami i każdą z Was przytulam dzisiaj do serca ♥️ P.S. Jędruś ma całe 2 dni a Tosia 21 miesięcy - czytamy w opisie do zdjęcia.

O tym się mówi: Resort zdrowia wydaje niepokojące rozporządzenia. Chodzi o małpią ospę

Zerknij: Księżna Charlene przerywa milczenie i głośno mówi o tym, jak bolesny jest to dla niej okres. Po raz pierwszy wspomina o chorobie