Księżna Charlene postanowiła zabrać głos w sprawie swojej choroby. Przerywa milczenie i głośno mówi o tym, jak bolesny jest to dla niej okres. Zdradziła także jakie ma aktualnie relacje z mężem.

Księżna Charlene zdecydowała się po raz pierwszy od momentu zachorowania głośno odnieść się do sprawy. Otwarcie opowiedziała o swoim aktualnym stanie zdrowia. Odniosła się również do plotek na temat jej małżonka, księcia Alberta. Smutna historia.

Charlene Grimaldi jest od 2011 roku księżną Monako jako żona Alberta II. Mimo iż dla wielu poślubienie księcia to spełnienie marzeń, Charlene daleka była od radości. Do ołtarza księżna szla zapłakana. Nie były to łzy szczęścia. Jak się okazuje przyszły mąż notorycznie upokarzał oraz zdradzał księżną. Tuz przed slubem wyszły na jaw wszelkie skrywane sekrety księcia a także informacje o tym, że książę ma podobno trójkę dzieci z nieprawego łoża. Charlene nazwano wówczas „najsmutniejszą księżną świata”.

W ubiegłym roku do informacji publicznej podano fakt, że Charlene Grimaldi znalazła się w ośrodku zamkniętym. Po latach księżna głośno opowiedziała o wydarzeniach w wywiadzie dla Monaco-Matin.

-Mój stan zdrowia jest bardzo kruchy. Nie mogę się za bardzo spieszyć. Droga była długa, trudna i bardzo bolesna. (…) Jestem bardzo szczęśliwa, że znów mogę być w domu w Monako z moją rodziną.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: W Rosji pojawił się zupełnie nowy pomysł. Czy mocarstwo faktycznie planuje powiększyć swoje terytorium i to kosztem naszego sąsiada

Jak informował portal „życie.news”: Zamieszanie wokół odejścia Tomasza Lisa z tygodnika „Newsweek”. Komentarze wskazują, że nie było dobrowolne. „Sprawa może mieć jakieś drugie dno”

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Krzysztof Rutkowski emanuje luksusem. Fani zwrócili na bardzo drogie dodatki. Za takie coś trzeba zapłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

Sprawdź również ten artykuł: Przygnębiające wieści dla fanów muzyki na całym świecie. Nie ma już wśród nas legendy sceny muzycznej. Wielbiciele myślą o tym, co będzie z zespołem