Krzysztof Rutkowski nie ukrywa, że w życiu powodzi mu się bardzo dobrze. Jego biznesy kwitną dlatego może pozwolić sobie na znacznie więcej niż typowy Kowalski.

Portal „Super Express” poinformował, że ostatnio detektyw pochwalił się luksusowymi dodatkami w na swoim profilu na Instagramie.

Krzysztof Rutkowski pokazał prezent jaki dostał od żony. Były to kapcie w góralskim stylu z dużymi pomponami.

„Za takie prezenty od żony @majaplich pozostaje mi tylko ją po stopach całować” – napisał zachwycony celebryta.

Pod postem od razu pojawiło się wiele komentarzy chwalących te wyjątkowe „laczki” i wskazujące, że powinny być one kwadratowe tak jak słynna już czupryna na głowie detektywa.

Uwagę zwróciło także coś jeszcze. Na ręce Krzysztofa Rutkowskiego można dostrzec bardzo drogi zegarek, którego cena robi ogromne wrażenie.

Jest to Rolex Submariner, który jest reklamowany jako archetyp zegarka dla nurków i przepustka do odkrywania morskich głębin. Określany jest jako punkt zwrotny w historii zegarmistrzostwa, który wyznaczył standardy dla kolejnych modeli.

Wiadomo, że jego podstawowa wersja kosztuje aż około 75 tysięcy złotych. Z kolei za te wyposażone w jeszcze większej funkcji, trzeba zapłacić już nawet ponad sto tysięcy złotych.

Podoba Wam się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Główny Inspektorat Sanitarny alarmuje konsumentów. Popularny produkt masowo wycofywany ze sklepów. Wykryto w nim bardzo szkodliwą dla zdrowia bakterię

Jak informował portal „życie.news”: Wiadomo, czy seniorzy zyskają szansę na dostęp do kolejnego świadczenia. W tym roku dostali już trzynastkę i czternastkę. Głos zabrała wiceminister

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła gości przyjęcia komunijnego swojej ukochanej córki. Aktorka zorganizowała imprezę na bogato. Tort zrobił wrażenie

Sprawdź również ten artykuł: Nowe informacje o Bartłomieju Misiewiczu. Były rzecznik MON zatrzymany poza Polską! Policja złapała go w ostatnim momencie. Na jaw wyszły szczegóły