Tego nie spodziewał się nikt! Nieprawdopodobne informacje dotyczące znanej i lubianej aktorki z “Rancza” właśnie ujrzały światło dzienne. Leokadia, zwana także Lodzią pokazała się w całkiem innym wydaniu. W nowej produkcji budzi postrach! Koniecznie zobacz! Fani są mocno zaskoczeni i nie wiedzą, jak zareagować!

Polacy uwielbiają seriale, jest to powszechnie znany fakt od wielu lat. Polskie produkcje serialowe wylansowały więcej aktorów niż filmy pełnometrażowe - jednym z kultowych hitów jest “Ranczo”, które pokochali widzowie.

Wraz z nim, popularność i sympatię zyskali aktorzy wcielający się w postaci we wsi Wilkowyje. Jedną z najbardziej lubianych aktorek została Magdalena Kuta, czyli serialowa Leokadia Paciorek podkochująca się w nielubianym Czerapachu. Leokadia została zapamiętana nie tylko przez swoją osobowość i charakter, ale także skrót imienia – Lodzia, który został zapamiętany przez wszystkich i już na zawsze przypisany aktorce.

Kariera nie nabrała rozpędu, lecz fani i tak ją kochają

Magdalena Kuta zyskała sporą popularność i szacunek ze strony fanów - zagrała także w innych produkcjach, lecz zawsze były to role drugoplanowe. Nie odniosła zatem spektakularnej kariery, lecz ostatnia propozycja, jaką otrzymała zaskoczyła wszystkich!

Aktorka zagra w najnowszym sezonie “Stulecia winnych” prokurator Hannę Gołębiankę - trzeba przyznać, że jej wizerunek budzi postrach!