Najnowszy udzielony przez Nikodema Rozbickiego wywiad mówi sam za siebie. Aktor szczerze o planach na zbliżające się trzydzieste urodziny. Czy zaplanował jakąś dużą imprezę? Teraz już wszystko wiadomo! Koniecznie przeczytaj!

Nikodem Rozbicki jest postacią, która największą popularność zyskała dopiero w ostatnich kilku latach. Aktor, który niebawem skończy okrągłe trzydzieści lat występował między innymi w kultowym i uwielbianym serialu “Rodzinka.pl”, lecz to związek z Julią Wieniawą przyniósł mu największą rozpoznawalność, a jego kariera nabrała rozpędu.

Od tamtego momentu aktor zyskuje coraz więcej propozycji aktorskich, a nawet możliwość zagrania głównej roli, jak w przypadku filmu “Kogel - mogel 4”.

Już 4 czerwca Rozbicki będzie świętował swoje trzydzieste urodziny - został więc zapytany o ten szczególny dzień oraz jak zamierza go spędzić.

Jak Nikodem Rozbicki zamierza celebrować swoje urodziny?

Aktor w udzielonym wywiadzie wyznał, że zrobi imprezę, lecz w bardzo kameralnym gronie – nie chce, aby było o tym głośno.

- Szykuję jakąś imprezę dla bardzo kameralnego grona przyjaciół. Nie robię spędu ludzi. Wciąż jestem młody duchem, (...), mam nadzieję, że ta cyferka, która się zmieni z przodu, nic nie zmieni w moim życiu, a może i otworzy nowe przestrzenie - wyznał.