Całkiem nowa fotografia opublikowana w mediach społecznościowych jednej z najbardziej znanych aktorek polskich, Aleksandry Szwed robi w sieci prawdziwy szał i porusza do granic możliwości. Fani są zachwyceni i oczarowani! Ta fotka została dodana na specjalną okazję... O czym mowa?

Aleksandra Szwed to postać, którą zna niemalże każdy. Kobieta zyskała popularność już wiele lat temu, co zawdzięcza kultowemu serialowi “Rodzina zastępcza”. Kariera młodej wówczas dziewczyny nabrała wtedy rozpędu, a Szwed wystąpiła także w innych polskich produkcjach, jak “Ranczo”, “Niania” czy chociażby “Rodzinka.pl”.

Poza tym cały wachlarz różnych umiejętności - nie tylko aktorskich – kobiety można było ujrzeć na deskach różnych teatrów, a także w programach rozrywkowych poświęconych tańcu czy śpiewie.

To zdjęcie rozczula! Fanki zachwycone!

Poza wspaniale rozwijającą się karierą Aleksandra Szwed nie może także narzekać na życie prywatne. Aktorka wiedzie szczęśliwe życie u boku sportowca, Krzysztofa Białkowskiego, z którym doczekała się dwójki dzieci.

Ostatnio zamieszczone zdjęcie z okazji Dnia Matki przedstawia właśnie ją samą z pociechami – siedmioletnim Borysem oraz roczną córeczką, której imienia dotychczas jeszcze nie zdradziła. Fani są oczarowani tym zdjęciem!