Jeden z najnowszych, udzielonych przez popularną aktorkę, Katarzynę Cichopek wywiadów mówi sam za siebie. Kobieta w końcu, po ponad dwóch miesiącach przerwała milczenie i po raz pierwszy wypowiedziała się szczerze o rozstaniu. Co takiego wyznała aktorka? Koniecznie przeczytaj!

Związek Katarzyny Cichopek oraz Marcina Hakiela wydawał się być jednym z najbardziej trwałych i wzorowych relacji w całym polskim show – biznesie. Para poznała się dzięki programowi “Taniec z Gwiazdami” i wydawać by się mogło, że pomimo upływu lat nic i nikt nie jest w stanie ich rozłączyć.

Informacja o rozpadzie związku, opublikowana w marcu tego roku była szokiem zarówno dla fanów pary, jak i całych mediów.

Choć Marcin Hakiel jest bardziej wylewny w kwestii ujawniania szczegółów rozstania i z jego wypowiedzi wynika, jakoby Kasia odnalazła miłość w kimś innym, tak dotychczas aktorka pozostawała milcząca... do teraz.

Kasia Cichopek o rozstaniu

Aktorka w jednym z wywiadów została zapytana o powód rozstania, lecz mimo to nie zdradziła konkretów. Wie, że jest osądzana, przez co bardzo rozważnie dobiera słowa.\

- Czasem tak bywa, że jednak nie wszystko da się naprawić... Wiem, jak wygląda wzorzec szczęśliwego małżeństwa, bo w takim domu dorastałam i nie straciłam ani wiary, ani nadziei, ani miłości... Teraz po prostu zaczął się nowy rozdział w moim życiu - powiedziała.