Najnowsze informacje w sieci przedstawiają sondaże przeprowadzone w Polsce - dotyczą one decyzji wyborczych Polaków przy uwzględnieniu rosnącej inflacji i cen produktów spożywczych. Okazuje się, że coraz mniej osób popiera partię rządzącą. Jak prezentują się sondaże? Koniecznie sprawdź!

Nieustannie rosnące ceny podstawowych produktów spożywczych oraz usług są bolączką Polaków od wielu miesięcy. Rekordowa wręcz inflacja przyprawia o ból głowy, a obywatele Polski niestety niewiele mogą z tym zrobić.

To, że podczas każdego kolejnego pobytu w sklepie musimy przygotować więcej gotówki stało się normą, lecz dla niektórych rodzin oznacza to prawdziwą walkę o normalną codzienność, a także konieczność podejmowania wyborów - co jest bardziej istotne do zakupu.

Prawo i Sprawiedliwość traci poparcie

To było do przewidzenia – zmiany, jakie aktualnie obserwujemy wywołują spore oburzenie i zniesmaczenie Polaków, dlatego coraz więcej osób odwraca się od partii rządzącej.

Przeprowadzony niedawno sondaż miał na celu rozstrzygnięcie czy głos Polaków w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych będzie zależał od inflacji? Aż 66 procent odpowiedziało, że tak!

– To złe wieści dla PiS także dlatego, że ich polityka wciąż przyczynia się do wzrostu inflacji – mówi prof. Antoni Dudek.