Najnowsze dane dotyczące zarobków najpopularniejszych polityków w kraju właśnie zostały opublikowane. Te horrendalnie wysokie zarobki są wręcz nieprawdopodobne! Kto by się spodziewał aż takich kwot! Polacy nie kryją oburzenia!

Nie jest tajemnicą, że politycy zarabiają niemalże najwięcej w kraju. Wiele pięknych posiadłości, luksusowe samochody potwierdzają to na każdym kroku.

Polacy jednak oburzają się tym, że stale rosnące wynagrodzenia polityków są niewspółmierne do wykonywanej przez nich pracy, a także zarzucają, że większość posiadanych przez nich pieniędzy są im płacone przez podatników.

Najbogatsi posłowie - ale majątki!

Właśnie opublikowane zostały oświadczenia majątkowe najbardziej popularnych polityków w kraju. Na pierwszym miejscu bezkonkurencyjnie plasuje się... Mateusz Morawiecki z majątkiem liczącym ponad siedem milionów złotych!

Premier inwestuje przede wszystkim w nieruchomości i działki, których w sumie ma już pięć. W ciągu minionego roku zarobił ponad 270 tysięcy złotych.

Podobnymi zarobkami w minionym roku może pochwalić się Borys Budka, Włodzimierz Czarzasty, Władysław Kosiniak – Kamysz, Jarosław Kaczyński czy Paweł Kukiz.

Sejm / screen yt