Wyczekiwane przez Polaków informacje właśnie pojawiły się w sieci. Tysiące osób zastanawia się, czy w ostatnią niedzielę maja będzie można pójść na zakupy do sklepów wielkopowierzchniowych. Wykaz niedziel handlowych na rok 2022 – koniecznie przeczytaj, kiedy zrobisz zakupy, a także ile takich dni pozostało do końca roku. Okazuje się, że całkiem niewiele...

W niemalże każdy kolejny weekend Polacy zadają sobie to samo pytanie – czy w najbliższą niedzielę będzie można zrobić zakupy w sklepach, takich jak Auchan, Biedronka, Kaufland, czy wszelkich innych w galeriach handlowych.

Wiele osób nie pamięta, w które dni w roku przypadają niedziele handlowe – wszystko to dlatego, że jest ich nad wyraz mało, lecz taki podział od samego początku wzbudzał mieszane odczucia u konsumentów.

W zeszłym roku niedziel handlowych było zaledwie siedem, w tym roku - również! Co daje nam fakt, że niektóre miesiące całkowicie pozbawione są możliwości zrobienia zakupów w niedzielę.

Wykaz niedziel handlowych 2022

Już jutro, 29 maja przypada ostatnia niedziela tego miesiąca. Czy Polacy będą mogli zrobić zakupy w supermarketach? Okazuje się, że nie, a najbliższa niedziela handlowa dopiero pod koniec czerwca.

Poznaj wykaz pozostałych niedziel handlowych na ten rok:

  • 26 czerwca
  • 28 sierpnia
  • 11 grudnia
  • 18 grudnia