Mnóstwo ludzi entuzjastycznie spogląda w przyszłe losy, usiłując dowiedzieć się, cóż w rzeczywistości spotka ludzkość, nasze kraje i nas samych za parę miesięcy, a także jak bardzo zdeterminowany na przejęcie Ukrainy jest Putin obserwowany przez wszystkich w napięciu.

Tiktokerka przepowiada przyszłość losów Władimira Putina

@annakempisty

Prezydent Ukrainy nie zginie z rąk putina

♬ dźwięk oryginalny - Anna Kempisty

Na kwestie wojny odpowiadał wielokrotnie popularny jasnowidz Krzysztof Jackowski. O swoich wizjach i przepowiedniach mówili też Wojciech Glanc i wróżbita Maciej. Jak się okazuje, również kobiety parają się przepowiadaniem przyszłości, a przykładem może być Anna Kempisty, specjalizująca się w czytaniu kart Tarota popularna tiktokerka.

@annakempisty

Według mnie w Polsce nie będzie wojny. Mega bezpieczna pancerna karta na to wychodzi

♬ dźwięk oryginalny - Anna Kempisty

Tarocistka w osobistych mediach społecznościowych systematycznie przedstawia swym obserwatorom ujrzane wizje i związane z nimi przepowiednie. Całkiem niedawno ujawniła w filmiku analizę położenie polityczne na świecie.

@annakempisty

Wszyscy zadają sobie pytanie kto będzie po putinie 🤔

♬ dźwięk oryginalny - Anna Kempisty

Potwierdziła, że karty tarota zaprzeczają niebezpieczeństwu wykorzystania przez Putina bomby nuklearnej, jednak zaleciła jednoczesną obserwację dalszych jego poczynań.

Czy Putin użyje bomby atomowej? Moim zdaniem nie. Karty tarota to potwierdzają natomiast, że warto zwrócić uwagę na to, czy Putin czegoś przypadkiem nie zatruje, ale na pewno będzie to tylko bardzo miejscowo - słyszymy na nagraniach.

Co o tym sądzicie? Czy Anna Kempisty przepowiada przyszłość tak dobrze jak inni znani wieszcze?

O tym się mówi: Dzień Matki tuż tuż. Ile kosztują upominki w sklepie Tadeusza Rydzyka

Zerknij też tutaj: W trakcie ostatniego pożegnania doszło do karygodnej sytuacji. Duchowny musi się zmierzyć z przykrymi dla siebie konsekwencjami