26 maja, w zbliżający się czwartek wszystkie mamy obchodzić będą swoje święto. Dla jednych jest to dzień radosny i szczególny, gdyż jest to czas gromadnych odwiedzin, lecz jest wiele na świecie matek, które w tym czasie ogarnia smutek, tęsknota i przygnębienie.

Co i za ile kupisz na stronie sklepu fundacji Tadeusza Rydzyka?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @tv_trwam

Niemniej jednak miliony Polaków podchodzą do Dnia Matki w sposób wyjątkowy, wybierając upominki swoim mamom. Dobrze wie o tym Tadeusz Rydzyk, który nie zapomniał o tak lukratywnej okazji do zarobienia pieniędzy.

Jak donosi “o2”, internetowy sklep fundacji Lux Veritatis postanowił pospieszyć z pomocą maruderom, którzy z jakiegoś powodu nie zdecydowali jeszcze, co mogliby ofiarować w tym roku w prezencie na dzień matki swojej rodzicielce.

Problem może jednak powstać, gdy zerkniemy na podane tam ceny. Jest to rzecz jasna tylko jeden element z całej zakładki poświęconej pomysł na prezenty z różnych okazji. Można tam nabyć coś z okazji Komunii Świętej, ślubu, a także wyszukać coś specjalnego w sekcji dla pań i dla panów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @tv_trwam

Tak więc w zakładce poświęconej upominki dla pań można znaleźć torbę na drobne zakupy za jedyne 73 zł z motywem kwiatowym do wyboru, różnego rodzaju naszyjniki, bransoletki w kształcie różańca z różnych surowców od szkła weneckiego po stal szlachetną od 44,90 zł do 64 zł.

Co o tym sądzicie? Gdy przyjrzymy się stronie internetowej sklepu, zauważymy od razu, że ma on dość bogaty asortyment i każdy jest w stanie znaleźć tam coś dla siebie.

O tym się mówi: Co różni prezydenta Filipin od prezydenta Rosji. Rodrigo Duterte podał przykład

Zerknij na to: 11-letni chłopiec z udarem mózgu. Nie to jednak odbiera życie Mikołajowi. Potrzebna pilna pomoc