Para poznała się i zapałała do siebie uczuciem podczas pracy nad serialem “Niania”, gdzie Agnieszka Dygant w sposób mistrzowski zagrała główną rolę. Jak się okazuje, Xawerego zaczęła nurtować pewna bardzo ważna kwestia, o którą postanowił zapytać mamę.

Agnieszka Dygant od lat żyje w związku partnerskim

To pytanie jednak sprawiło, że aktorka nie wiedziała, jak wybrnąć. Do bardzo długiego czasu coraz większą popularność zdobywa zjawisko życia w konkubinacie, który z różnych względów zaczął kojarzyć się negatywnie, przez co słowo to zastąpione zostało określeniem w związku partnerskiego.

Wiele par decyduje się na tego typu związek trwający wiele lat, wykazujący wszelkie objawy życia małżeńskiego, w którym pojawiają się dzieci. W Polsce jednak wciąż tradycją jest formalizowanie związku ceremonią konkordatową, ślubem cywilnym lub kościelnym.

Rodzice Xawerego jednak przez te wszystkie lata nie zdecydowali się na żadną formę zalegalizowania związku, co zaczęło nurtować nastolatka. Jak donosi Wirtualna Polska, chłopiec zapytał pewnego razu Agnieszka Dygant, dlaczego nie wyszła za jego tatę.

Jak to określił portal, serialowa niania wy migała się z trudnego tematu i nie udzieliła synowi odpowiedzi - On się zastanawia, bo dla niego to było tak oczywiste, że my jesteśmy razem i nigdy się nie zastanawiał, czy rodzice są po ślubie, czy nie. I zadał kilka takich pytań, ale nie pociągnęliśmy tego. Temat umarł naturalnie. Więc zwolniłam się i z brania ślubu, i z odpowiedzi na to pytanie. Nie myślałam o tym, aż tak. Chyba na razie nie mamy takiego pomysłu - ujawniła w rozmowie z mediami.

O tym się mówi: Medialne doniesienia o horrendalnej cenie czereśni zweryfikowane. Jaka jest prawda

Zerknij: Jarosław Kaczyński niczym gwiazda oblężony pod kościołem. Czego oczekiwano od prezesa PiS