Od dłuższego czasu media społecznościowe zasypywane były fotografią przedstawiającą cenę czereśni, która za 1 kg owoców była równa 260 złotych.

Oburzeni internauci przesyłali zdjęcie dalej powielając wątpliwej wiarygodności informację

Wywołane ogromne zamieszanie w przestrzeni internetowej sprawiło, że tabloidy masowo zaczęły powielać tę informację, budząc w Polakach coraz większy gniew. Późniejsze doniesienia wykazały jednak, że nie jest to informacja godna zaufania, gdyż czereśni nie było jeszcze dostępnych na rynku, a ich cena nie była jeszcze ustalana przez odpowiednie organy.

Teraz “O2” donosi, że jeden z użytkowników Twittera w bardzo sarkastyczny i dosadny sposób skomentował wcześniejsze plotki dotyczące złodziejsko wysokiej ceny za czereśnie, publikując zdjęcia wykonane w jednym z osiedlowych sklepów w Piekarach Śląskich.

Jego wypowiedź rozpoczęta była bardzo siarczystym słowem oceniającym zamieszanie wywołane poprzednim zdjęciem z ogromną ceną za te owoce - G***burzę o cenę czereśni i truskawek uważam za zakończoną. Ceny z osiedlowego sklepu, jednego z droższych - skwitował sprawę twitterowicz.

Miejmy nadzieję, że panika związana z niemożliwie wysoką ceną pysznych czereśni niebawem wygaśnie, a Polacy bez problemu udadzą się na targowiska po bohaterki całego zamieszania.

O tym się mówi: Mateusz Morawiecki użył porażających słów na temat Władimira Putina. Premier udzielił wywiadu włoskiemu pismu. Ta wypowiedź odbiła się szerokim echem

Zerknij tutaj: Ważna wiadomość dotycząca zmian w odbiorze telewizji. Wielu Polaków może zauważyć brak dostępu. O co chodzi

Nie przegap ważnych wiadomości: Beata Szydło przeżyła trudne momenty w politycznej karierze. W pewnym momencie została publicznie nazwana „bezduszną kobietą”. Wywołała wielkie emocje