Nie jest tajemnicą, że Jarosław Kaczyński jest jednym z najpopularniejszych polskich polityków, co naturalny sposób budzi zainteresowanie otoczenia, w którym polityk zostanie zauważony.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości niczym gwiazda filmowa

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LatinPress (@latin.press)

Jak wiemy, wicepremier Jarosław Kaczyński od zawsze deklaruje, że jest osobą wierzącą i praktykującą. Podobnie do mnóstwa Polaków, także on udaje się w niedzielę do kościoła na mszę świętą.

Podczas praktykowania towarzyszą mu oczywiście ochroniarze. Teraz Super Express donosi, że minionej niedzieli Jarosław Kaczyński został zaczepiony przez grupę ludzi, gdy wychodził z budynku kościoła.

Zdjęcia wykonane przez fotoreporterów nie budzą wątpliwości na temat powodów tej sytuacji. Jak się okazuje, popularność tego polityka sprawiła, że zebrała się wokół niego pod kościołem grupa ludzi, którzy bez najmniejszych obaw ze strony ochroniarzy otaczających prezesa wyrazili ogromną chęć zrobienia sobie z nim wspólnego zdjęcia.

Jak podał Super Express Jarosław Kaczyński, podając rękę młodej kobiecie, ujął jej dłoń, by szarmancko złożyć na niej pocałunek.

Jest to dowód na to, że brat zmarłego tragicznie prezydenta Lecha Kaczyńskiego wciąż kieruje się dawnymi dżentelmeńskimi zwyczajami okazywania kobietom szacunku i uznania. Bardzo interesujące jest to, że w grupie zainteresowanych wspólnym zdjęciem z Jarosławem Kaczyńskim ludzi były osoby w bardzo różnym wieku.

O tym się mówi: Piotr Żyła szaleje na weselu z Marceliną Ziętek. Ich zdjęcia rozwiewają wątpliwości

Zerknij tutaj: Były szef brytyjskiego wywiadu nie ma wątpliwości, że ten scenariusz jest realny. Władimir Putin zostanie odsunięty od władzy. Pada nawet data