Media obiegła sensacyjna dla wielu wiadomość, że zakochana para celebrytów Marcelina Ziętek i Piotr Żyła opublikowali na swoich instagramowych profilach fotorelację z wesela, na którym bawili się wręcz wyśmienicie i dali niewymowny popis eksplozji uczuć i bliskości, jaka między nimi istnieje.

Internauci zachwyceni zdjęciami celebrytów

Jakiś czas temu wielbiciele tej dwójki niepokoili się chwilową absencję zarówno padającej się modelingiem Marceliny, jak i polskiego skoczka narciarskiego Piotra.

Celebryci nie publikowali przez pewien czas niczego na swoich instagramowych profilach, co w znacznym stopniu skłoniło internautów do rozpoczęcia spekulacji na temat istnienia ich związku. Przypuszczano, że nieobecność zakochanych w przestrzeni internetowej może mieć związek z problemami w relacji.

Na szczęście opublikowane przez nich wspólne zdjęcia z zabawy weselnej najprawdopodobniej położyły kres spekulacjom i domysłów, gdyż miłość i bliskość wręcz emanują z tych publikacji.

Póki co, kryzys związany z niepewnością internautów w związku z relacją ulubionej pary został zażegnany. Miejmy nadzieję, że kolejne plotki nie będą miały szansy powstać. Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Grzybobranie w maju. Na jakie gatunki grzybów możemy teraz liczyć

Zerknij: Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się tajemnicą. Gwiazda nie ma przede swoimi fanami nic do ukrycia. Kwestia padła podczas sesji pytań i odpowiedzi

Nie przegap: Były szef brytyjskiego wywiadu nie ma wątpliwości, że ten scenariusz jest realny. Władimir Putin zostanie odsunięty od władzy. Pada nawet data