Jak podaje portal "Plotek", Cleo wydała czwarty solowy album. Płyta "VinyLOVA" pokrył się złotem w dniu premiery. Swój sukces piosenkarka uczciła pozując do zdjęć w zachwycającej stylizacji. Fani nie szczędzili wokalistce komplementów.

Cleo wraca z nowym albumem

W piątek 20 maja ukazał się czwarty solowy album Cleo. Płyta pod tytułem "VinyLOVA" już w dniu ukazania się, zdobyła status złotej. To ogromny sukces piosenkarki. Swój sukces wokalistka uczciła przyciągającą wzrok stylizacją.

Cleo zachwycała w szytej na miarę małej czarnej, którą stworzyła dla niej Alina Shyn. Ramię artystki zdobiła wyjątkowa, fantazyjna aplikacja, która ciągnęła się na plecy, przyciągając wzrok. Stylizacja Cleo uzupełniały czarne rękawiczki i sandały na wysokim obcasie.

Piosenkarka wybrała na tę okazję charkterystyczny dla siebie wysoko upięty kucyk. Postawiła też na delikatny makijaż. Jej oczy zdoniły czarne kreski, a usta odznaczały się jasnym i głębokim kolorem.

To nie jedyna zachwycająca stylizacja Cleo

W czasie Polsat SuperHit Festiwal fani Cleo mieli okazję zobaczyć ją w krótkiej niebieskiej sukience, której rękawy ciągnęły się za nią po scenie. Głowę piosenkarki zdobiła imponujących rozmiarów korona z orientalnych wzorów, zachwycająca nie tylko kształtem, ale także kolorami.

Dodatkiem i tym razem były rękawiczki, na które nałożono pasujące do korony grube bransolety. Do tego założyła wysokie, a wręcz ekstremalnie wysokie obcasy. Jak zdradziła Cleo, liczyły one aż 16 cm!

Która stylizacja Cleo bardziej przypadła wam do gustu?

To też może cię zainteresować: Laura Bereszka ujawniła szczegóły swojego związku z Antkiem Królikowskim. Czego doświadczyła z jego strony

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W sieci znalazły się archiwalne zdjęcia Adama Małysza. Wspomnień czar fanów „Orła z Wisły”. Od czasu startów w Pucharze Świata zupełnie się zmienił

O tym się mówi: Wiele osób zastanawia się, kto zostanie prezydentem Rosji po odejściu Władimira Putina. Czy możliwy jest powrót do władzy przez Dmitrija Miedwiediewa