Jak podaje portal "Jastrząb Post", Małgorzata Tomaszewska bardzo długo milczała na temat przyczyn rozstania ze swoim pierwszym mężem. Teraz zdecydowała się zabrać głos w sprawie. Co powiedziała?

Małgorzata Tomaszewska o rozstaniu

Od 2018 roku Małgorzata Tomaszewska pracuje w TVP, gdzie wspólnie z Aleksandrem Sikorą prowadzi program "Pytanie na śniadanie". Był czas, że tych dwoje podejrzewanych było o romans, choć szybko okazało się, że nie łaczy ich nic ponad przyjacielskie stosunki. Tomaszewska była wówczas związana z Ahmetem Seyfi Yigit Tarcim.

Z zakończonego już małżeństwa z pochodzącym z Turcji Tarcim, Małgorzata Tomaszewska ma syna Enzo. Okazuje się, że był to drugi mąż gwiazdy TVP. O pierwszym wybranku Tomaszewskiej wiadomo stosunkowo niewiele, bo prowadząca "Pytanie na śniadanie" niechętnie wraca do tego momentu swojego życia.

W rozmowie z portalem "Jastrząb Post", Tomaszewska przyznała, że zarówno szczęście, jak i bardziej przykre momenty potrzebują ciszy i spokoju. "Jak kłócimy się z kimś, to w pierwszym momencie wylewamy wszystkie żale. Ale jak uspokoimy się, to po jakimś czasie jest już zupełnie inaczej" - stwierdziła.

Zdaniem gwiazdy TVP show-biznes nie sprzyja stałości związków, co ma wynikać z charakteru tej pracy. Tomaszewska wskazała, że nie każdy rozumie i jest w stanie zaakceptować odwoływane plany, które wynikają z konieczności bycia dyspozycyjnym.

Zapytana o to, czy chciałaby ponownie stanąć na ślubnym kobiercu, przyznała, że na ten moment nie, ale nie oznacza to, że kiedyś nie zmieni zdania.

Co sądzicie o wypowiedzi Małgorzata Tomaszewska?

To też może cię zainteresować: Marcin Hakiel pochwalił się w sieci najnowszym zdjęciem. Fani zastanawiają się, czy udało mu się uporać już z rozstaniem z Katarzyną Cichopek

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wizyta prezydenta Dudy na Ukrainie pozostawała do końca tajemnicą. Głowę państwa spotka wyjątkowe wyróżnienie

O tym się mówi: Ignacy Gogolewski przeżył w swoim życiu naprawdę powalające na kolana chwile. Życie uczuciowe aktora nie było usłane różami. Co się stało