Jak przypomina portal "Jastrząb Post", po rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, tancerz stał się wyjątkowo aktywny. Nie tylko udzielił kilku głośnych wywiadów, ale także systematycznie zamieszcza posty w mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie zamieszczone przez Hakiela pobudziło wyobraźnię fanów, którzy zadają sobie pytanie, czy udało mu się już uporać z rozstaniem z Kasią Cichopek?

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina hakiela było ogromnym zaskoczniem dla wszystkich ich fanów. Para przez lata uchodziła za niemal idealną. Niestety po 17 wspólnie spędzonych latach, para podjęła decyzję o tym, że każde z nich pójdzie w swoją stronę. Wielbiciele "Cichopków" zachodzili w głowę, co stoi za ich decyzją.

Nieco światła na kwestie przyczyn rozstania rzucił Marcin Hakiel, który w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską przyznał, że jego żona prosiła go o danie jej wolności, po czym okazało się, że owa "wolność ma imię". Zasugerował tym samym, że do rozpadu jego małżeństwa przyczynił się ktoś trzeci.

Rozstanie miało mocno odbić się na Marcinie Hakielu. Tancerz zdecydował się nawet skorzystać z terapii, wiele wskazuje na to, że przyniosła ona oczekiwany skutek, bo były partner Katarzyny Cichopek znów cieszy się życiem. To zdjęcie jest na to wymownym dowodem.

Najnowszy wpis Marcina Hakiela

Marcin Hakiel wybrał się na tropikalny wypoczynek. Obserwujący tancerza w mediach społecznościowych, mieli okazję zobaczyć, jak bawi się w nocnym klubie, a potem również na jachcie.

Na ostatnim zdjęciu możemy zobaczyć Hakiela w towarzystwie sporej grupki pań. Na twarzy dziennikarza widać szeroki uśmiech. "Dzięki za warsztaty dziewczyny!" – napisał pod fotografią, którą opatrzył hasztagiem #po10latachprzerwy.

Jak myślicie, Marcinowi Hakielowi udało się już pozbierać po rozstaniu z Cichopek?

To też może cię zainteresować: Wizyta prezydenta Dudy na Ukrainie pozostawała do końca tajemnicą. Głowę państwa spotka wyjątkowe wyróżnienie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Coraz większa liczba przypadków zakaźnej choroby w Polsce. Trzykrotnie wzrosła liczba przypadków ospy w naszym kraju

O tym się mówi: Jubileuszowy recital Dody poruszył do łez. Wokalistka zebrała się na osobiste wyznanie