Najnowsze opublikowane zdjęcie na profilu Joanny Krupy w mediach społecznościowych robi ogromny szał w sieci. Kobieta zamieściła relację ze wspólnego, rodzinnego wypadu, który zorganizował jej mąż. Sielanka trwa, a fani są wręcz rozczuleni tym widokiem! Koniecznie zobacz!

Joanna Krupa to postać, którą zna niemalże każdy - zarówno młodsi, jak i należący do starszego pokolenia widzowie. Kobieta jest polsko - amerykańską modelką, lecz sławę w naszym kraju zyskała nie jako modelka, a jako jurorka i prowadząca kultowy program “Top Model. Zostań Modelką”.

To właśnie udział w uwielbianym programie przyniósł jej sławę, uznanie i rozpoznawalność. Kobieta znana jest także ze swojej miłości do zwierząt oraz szerokiej działalności charytatywnej, o której często mówi i jest z tego dumna.

Rodzinna sielanka trwa!

Życie gwiazdy usłane jest różami - zarówno kariera, jak i życie prywatne układają się bardzo pomyślnie. Joanna Krupa od kilku lat związana jest z amerykańskim biznesmanem, Nunesem Douglasem, z którym doczekali się córki, Ashy Leigh.

Gdy tylko mogą spędzają czas razem, czym dzielą się w mediach społecznościowych. Ostatnio głowa rodziny – Nunes – zabrał swoje kobiety na “randkę”, czyli rodzinne wyjście do knajpy. Trzeba przyznać, że cała rodzinka prezentuje się wspaniale.

Joanna Krupa / jastrzabpost.pl