Materiały, które zostały opublikowane w mediach społecznościowych popularnej aktorki i prezenterki telewizyjnej, Katarzyny Cichopek mówią same za siebie! Kobieta zachwyca formą. Taki brzuch to marzenie tysięcy kobiet! Koniecznie zobacz, jak wygląda aktorka!

Katarzyna Cichopek to postać, która należy do grona najbardziej popularnych i szanowanych aktorek w Polsce. Zna ją niemalże każdy, choć występuje głównie w serialu “M jak Miłość” - to dzięki niemu zyskała rozgłos i sławę.

W ostatnim czasie o niej, a także o Marcinie Hakielu zrobiło się nad wyraz głośno po tym, jak małżeństwo po siedemnastu wspólnych latach nagle i niespodziewanie ogłosiło, iż zamierzają wziąć rozwód.

Ta informacja była istnym szokiem zarówno dla mediów, jak i fanów, gdyż małżeństwo sprawiało wrażenie idealnie zgranego duetu zakochanego w sobie po uszy.

Kasia Cichopek w wyśmienitej formie!

Choć Marcin Hakiel wyraźnie wygląda na załamanego sytuacją, tak u aktorki wygląda to zupełnie na odwrót - fani przyznali, że odżyła i rozkwita.

Ostatnio podzieliła się z Internautami swoim treningiem – trzeba przyznać, że 39 – latka prezentuje się naprawdę świetnie! Brzuch, który został odsłonięty w przedstawionym stroju sportowym to marzenie tysięcy kobiet!