Najnowsze fotografie publikowane w mediach społecznościowych Magdaleny Cieleckiej mówią same za siebie. Kobieta przeszła fenomenalną metamorfozę! Fani jednogłośnie komentują - zmiana na plus! Koniecznie zobacz, co takiego aktorka zmieniła w wyglądzie!

Magdalena Cielecka jest postacią, która największą rozpoznawalność i sławę zdobyła dzięki zagraniu w produkcji “Zakochani”. Ponadto, główna rola w serialu “Chyłka” opartego na powieści Remigiusza Mroza spotęgowała ową popularność, a fanów zaczęło przybywać z dnia na dzień.

Poza fanami aktorka zaczęła także otrzymywać coraz więcej propozycji aktorskich, a jej kariera nabrała rozpędu.

Choć kariera kobiety pnie się dynamicznie do góry, tak w życiu prywatnym zdarzały się przewrotne sytuacje. Cielecka przez długi czas związana była z Andrzejem Chyrą, lecz po rozstaniu aktorka związała się z szesnaście lat młodszym Bartoszem Gelnerem, co nie zostało odebrane zbyt przychylnie.

- Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. - wyznała broniąc młodszego partnera.

Fenomenalna przemiana!

Cielecka od początku kariery kojarzona była ze zwojej fryzury, jaką były blond włosy średniej długości. Ostatnia fotka mówi sama za siebie – aktorka ścięła je na krótko! Fanki są zachwycone!