Najnowsze informacje ze świata polskiego show – biznesu właśnie pojawiają się w mediach. Wczoraj, 21 maja miała miejsce Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity. Na imprezie pojawiło się wiele znanych celebrytów, ale to organizatorzy błyszczeli najbardziej... O kim mowa? Koniecznie sprawdź!

Nie od dziś wiadomo, że wielkie gwiazdy od lat bardzo chętnie angażują się we wszelkie akcje charytatywne - niektórzy z nich robią to niestety tylko dla poklasku i uznania społecznego, lecz zdecydowana większość działa w ciszy, gdyż ich intencje faktycznie są dobre, a pomoc innemu człowiekowi czy zwierzętom stanowi pierwszorzędny cel.

Właśnie odbyła się niezwykle elegancka uroczystość, której celem była właśnie pomoc innym. Na imprezie pojawiły się same największe gwiazdy!

Wielka Aukcja Charytatywna za nami!

Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity to impreza zorganizowana przez Omenę Mensah oraz jej męża. Celem aukcji będzie sprzedaż dzieł sztuki polskich artystów, a zebrane środki zostaną przekazane na poniższe cele.

- Dochód z licytacji zostanie w 50% przeznaczony na pomoc uchodźcom z Ukrainy i w 50% na cele statutowe Omenaa Foundation, czyli działania wspierające edukację podopiecznych polskich domów dziecka oraz dzieci ulicy z Ghany. - opowiada organizatorka.

Trzeba przyznać, że poza wspaniałym celem samej aukcji, wszystkie gwiazdy wręcz lśniły, a Omena Mensah przeszła samą siebie!