Najnowsze fotografie, które zostały opublikowane w mediach społecznościowych robią piorunujące wrażenie i furorę wśród Internautów! Robert Lewandowski wraz z żoną Anną pojawili się na Wielkiej Aukcji Charytatywnej tuż po rodzinnych wakacjach. Wspaniale łączą rodzinne obowiązki z pracą, a poza tym wyglądają świetnie w każdej sytuacji! Polacy ich uwielbiają!

O tym, że Anna Lewandowska oraz jej mąż, Robert Lewandowski fenomenalnie łączą pracę oraz życie prywatne wie niemalże każdy. Jedna z ulubionych i najlepiej wyglądających (a także zarabiających) par polskiego show – biznesu co chwile pojawiają się na różnych imprezach, wydarzeniach związanych z pracą oraz na rodzinnych wypadach.

Wiele osób zastanawia się, jak to w ogóle jest możliwe - ale okazuje się, że jest, a przy tym można wyglądać zawsze wspaniale!

Prosto z rodzinnych wakacji na event charytatywny!

Rodzina Lewandowskich właśnie wróciła z malowniczych wakacji rodzinnych w Turcji i tuż po nich małżeństwo pojawiło się na aukcji charytatywnej Top Charity zorganizowanej przez Omenę Mensah oraz Rafała Brzoskę. Na imprezie pojawiło się wiele największych gwiazd, a Lewandowscy prezentowali się nad wyraz elegancko i z klasą.