Najnowsze wieści prosto z Wielkiej Brytanii! W rodzinie królewskiej w dalszym ciągu spory i kłótnie - czy to się kiedyś skończy? Okazuje się, że prawdopodobnie nie... Konflikt księcia Harry’ego i Williama trwa w najlepsze, a właśnie wyszła na jaw kolejna sytuacja pogarszająca sytuację. Prognozy na tę relacje nie są optymistyczne... O co chodzi?

Nie od dziś wiadomo, że w brytyjskiej rodzinie Royalsów od wielu lat dochodzi do wielu sprzeczek i niedomówień między członkami rodziny. Jest to główny powód ogromnego zainteresowania ze strony mediów oraz społeczeństwa na całym świecie.

Niekończący się konflikt braci – Harry'ego oraz Williama, odcięcie się od rodziny królewskiej pierwszego z nich, raz po raz wychodzące na jaw kolejne skrywane latami fakty o księżnej Dianie czy wiele innych tylko podsycają owe zainteresowanie.

Konflikt braci trwa w najlepsze i nie zapowiada się, aby miał się skończyć!

W ostatnim czasie Harry i Meghan wybrali się do Holandii na pewne wydarzenie. Po drodze zapowiedzieli, że wstąpią do pałacu królewskiego z wizytą. Książę William zapowiedział, że nie mogą pojawić się na owym spotkaniu, lecz podczas jego trwania... został zauważony na nartach we Francji!

- To nie był przypadek. William czuł, że chociaż królowa i jego ojciec mogą być gotowi wybaczyć Harry’emu wszystkie jego ostatnie ataki na rodzinę, on sam nie jest nawet bliski chęci pojednania z bratem. - pisze Woman’s Day.