Całkiem nowe informacje dotyczące Małgorzaty Rozenek – Majdan oraz jej rodziny właśnie zostały opublikowane. Okazuje się, że Perfekcyjna Pani Domu już niebawem zamieszka w wymarzonym domu, którego budowa trwa od pewnego czasu. Aktualnie jednak wszyscy przebywają w domu tymczasowym, który... też robi piorunujące wrażenie! Koniecznie zobacz!

O tym, że cała rodzinka Majdanów zamieszka w nowej, wymarzonej willi decyzję podjęto tuż po narodzinach najmłodszej z pociech, Henryka. Nic w tym dziwnego, gdyż apartament w Warszawie, w którym dotychczas przebywali zaczął robić się zbyt ciasny, aby pomieścić trójkę dzieci, dwoje rodziców oraz... trzy psy!

Para wybrała zatem miejsce na budowę ich wymarzonego kąta - znajduje się w spokojnym miejscu Warszawy.

- (…) znajduje się w bardzo pięknym miejscu Warszawy. W zielonej części Warszawy. Nie tylko jest wybrany, ale również trwają w nim prace przygotowawcze do tego, żebyśmy mogli w nim zamieszkać i cieszymy się, że to już jest niebawem. - mówiła Rozenek o nowym domu.

Tymczasowy dom także robi wrażenie!

Z racji, że prace na budowie przeciągają się, rodzinka mieszka w domu tymczasowym, który także wygląda przepięknie! Małgorzata Rozenek wyznała, że to jej idealne miejsce i ma nadzieje, że dom docelowy nie okaże się gorszy.