Całkiem nowe fotografie przedstawiające znanego i uwielbianego aktora, Bogusława Lindę właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że artysta znacznie się zmienił, na co miał wpływ jego pogarszający się stan zdrowia. Fani są zaniepokojeni wyglądem aktora...

Bogusław Linda jest postacią, którą zna niemalże każdy - przede wszystkim starci adepci kina, jak i ci należący do młodszych pokoleń. Mężczyzna zagrał w wielu kinowych hitach, jak cała seria filmów “Psy”, “Pitbull”, “Kobiety mafii” czy “Dziki”. Za fenomenalne odtworzenie owych ról otrzymał wiele nagród i wyróżnień, a fani po prostu go uwielbiają i nie mogą doczekać się kolejnego filmu z jego udziałem.

Na pochwałę zasługuje nie tylko sama gra aktorska, ale także charakterystyczny głos i sposób wymowy, który od razu zostaje rozpoznany przez Polaków.

Ostatnio jednak aktor nieco się zmienił, na co wpływ ma pogarszający się stan zdrowia.

Bogusław Linda mocno odmieniony

Fani nie kryją niepokoju i zmartwienia tym, że ich ulubiony aktor podupada na zdrowiu – jak donoszą media, szczególnie mocno dał o sobie znać kręgosłup.

Mężczyzna pojawił się ostatnio na premierze e-booka Doroty Kośmickiej, gdzie od razu w oczy rzuciła się jego szczupła postura. Widać, że aktor sporo schudł.

– Boguś trochę ostatnio podupadł na zdrowiu, ale on nie lubi mówić głośno o swoich problemach – mówi znajoma Lindy.