Najnowsza wypowiedź jednego z najbardziej popularnych i lubianych artystów w Polsce budzi niemałe zaskoczenie. Maciej Zakościelny szczerze o Antku Królikowskim. Internauci nie kryją szoku tymi słowami! Co takiego powiedział aktor?

Zarówno postać Macieja Zakościelnego, jak i Antka Królikowskiego jest znana niemalże wszystkim. Aktorzy, choć łączy ich ponad 10 - letnia różnica wieku przyjaźnią się i utrzymują dobre relacje. Z tego względu Maciej Zakościelny postanowił wstawić się za młodszym kolegą z branży i nieco wybielić jego ostatnie poczynania.

Maciej Zakościelny broni Antka Królikowskiego

Przypomnijmy, że o 33 – letnim Antku Królikowskim w ostatnich miesiącach było bardzo głośno. Niestety, ten rozgłos zapewniły mu same negatywne wybryki, jakimi były na przykład pozostawienie ciężarnej żony, Joanny Opozdy czy zorganizowanie walki MMA, której głównymi rywalami byłyby postacie imitujące prezydentów Rosji i Ukrainy.

Choć wiele znajomych odwróciło się od aktora, tak jednak Zakościelny broni kolegi.

- Nie wiem jakie były jego intencje, myślę, że tylko dobre i pozytywne, bo to jest wspaniały kolega i człowiek. Jeżeli jest na niego nagonka, to myślę, że temu człowiekowi trzeba wybaczyć różne rzeczy, bo to jest fajny gość. Taki człowiek, na którego można liczyć. - wyznał Maciej Zakościelny.