Właśnie teraz trwa jeden z najbardziej wyczekiwanych każdego roku festiwali muzycznych w Polsce. SuperHit Festiwal 2022 trwa w najlepsze! W Sopocie pojawią się same największe gwiazdy, a Doda zaśpiewa ze Steczkowską - to będzie wspaniałe widowisko! Koniecznie zobacz!

Przez trwającą niemalże dwa lata pandemię koronawirusa oraz wiele ograniczeń z tym związanych nie odbyło się sporo imprez. Największe i najważniejsze dla artystów festiwale muzyczne, takie jak ten w Opolu czy Sopocie także musiały zostać odwołane, zatem nic dziwnego, że Polacy z utęsknieniem czekali na powrót do rzeczywistości.

SuperHit Festiwal w Sopocie rozpoczął się wczoraj i potrwa do niedzieli, a na scenie staną same największe gwiazdy muzyki.

Choć w piątkowy wieczór artyści dostarczyli sporo rozrywki, tak jednak wiele osób najbardziej czeka na jubileuszowy koncert Dody!

Doda świętuje dwudziestolecie kariery! Na scenie pojawi się ze... Steczkowską!

Tak, to prawda. Mimo iż panie przez lata żyły w konflikcie, tak jednak spór został zażegnany, a co więcej - Doda zaprosiła Justynę Steczkowską do wspólnego wykonu podczas dwudziestolecia jej kariery w Sopocie.

Już dziś, w Polsacie o godzinie 20:00 zobaczymy wspaniałe widowisko!