Całkiem nowe fotografie, które właśnie pojawiły się w sieci robią ogromną furorę! Michał Wiśniewski zabrał rodzinę na sopockie molo. Razem są szczęśliwi - koniecznie zobacz, jak wspaniale razem wyglądają!

Nie od dziś wiadomo, że wokalista słynnego zespołu “Ich Troje” jest osobą nad wyraz romantyczną, a miłość stanowi dla niego największą wartość w życiu. Michał Wiśniewski należy do tych postaci polskiego show – biznesu, którzy mieli najwięcej partnerek.

Choć aktualna żona piosenkarza, Pola jest już piątą wybranką jego serca, tak jednak widać, że razem są niesamowicie szczęśliwi - ponadto, wyglądają przy sobie świetnie.

Rodzinna sielanka trwa

Z okazji trwającego kultowego festiwalu w Sopocie Michał Wiśniewski postanowił zabrać swoją żonę oraz pociechę na sopockie molo oraz zajadać się lodami. Pomimo tłumów para nie kryła się przed paparazzi oraz nie szczędziła sobie czułości.

Ponadto, wokalista “Ich Troje” chętnie rozmawiał z przechodniami, którzy zauważyli i rozpoznali znanego piosenkarza w tłumie. To z pewnością był miły dzień zarówno dla turystów, jak i artysty.

- Nie ważne gdzie, ważne, że razem – brzmi podpis ostatniej fotki zamieszczonej na Instagramie Michała Wiśniewskiego.