Najnowsze informacje dotyczące sytuacji gospodarczej w Polsce. Nie od dziś wiadomo, że ceny podstawowych surowców niezbędnych do życia nieustannie szybują w górę, a ten proces zdaje się nie mieć końca... Okazuje się jednak, że o jeden z nich nie musimy się martwić - o czym mowa? Koniecznie przeczytaj!

Trwająca od niemalże trzech miesięcy wojna na Ukrainie oraz dynamicznie rosnąca inflacja to pierwszorzędne składowe przyczyn podwyżek cen niemalże wszystkich produktów i surowców potrzebnych do codziennego życia.

Polacy rozkładają już ręce widząc, jak produkty spożywcze z dnia na dzień zwiększają swoją wartość często musząc podejmować wybory – co kupić, a z czego zrezygnować. Prąd, paliwo, węgiel oraz gaz to kolejne produkty o znacznie wyższych cenach.

Okazuje się jednak, że jeden z surowców nie będzie droższy - jaki?

O ten surowiec nie trzeba się bać!

Jak mówi prezes Wód Polskich, Przemysław Daca, nie wzrośnie cena... wody! Mężczyzna podkreśla, że jest to podstawowy element potrzebny do życia i każdy powinien mieć do niego dostęp.

- Nie zgodzę się, by Polacy przepłacali za wodę, choćbym miał odbyć nawet sto spraw sądowych. Woda jest podstawowym prawem człowieka, co mówi ONZ – brzmi wypowiedź prezesa.