Widzowie zachowali w pamięci Jolantę Fajkowską w szczególności w roli gwiazdy "Teleexpressu". Dawna prezenterka Telewizji Polskiej jest także poczytną pisarką - jej książki to "Autografy" (2006), a także "Muzyka z profilu i en face. Rozmowy o jazzie" (2015).

Jolanta Fajkowska tylko zyskała na uroku. Jak wygląda mama Marii Niklińskiej po latach

Ma głowę zawsze pełną inspirujących pomysłów i nie brak gwieździe różnych alternatyw twórczości zarobkowej, a w jej planie jest publikacja następnych pozycji. Ostatnimi czasy Jolanta Fajkowska razem z córką, Marią Niklińską (39 l.), zjawiła się też w audycji "Demakijaż" prowadzonej przez Krzysztofa Ibisza.

Widzowie byli w stanie zobaczyć, jakim zmianom uległa z biegiem lat jedna ze sztandarowych postaci TVP po trzech dekadach od debiutanckiego występu przed kamerą. Jolanta Fajkowska i Maria Niklińska przechodziły niegdyś trudne chwile w ich wzajemnej relacji. Jak wzmiankowała córka dawnej spikerki, często w czterech ścianach ich domostwa miały miejsce ostre konflikty.

Córka Jolanty Fajkowskiej postanowiła rzucić się na głębokie wody dorosłości i samodzielnośc, wyprowadzając się z domu w wieku osiemnastu lat.

Kobiety jednak w trakcie rządowej pandemii przypomniały sobie, że mogą się czuć dobrze w swoim towarzystwie, gdyż były na nie skazane z powodu zakazów i restrykcji. Zbliżyła je do siebie wzajemnie muzyka, która dobywana wspólnie przez mamę i córkę uzewnętrzniła być może ich potrzebę bliskości.

Aktualnie Jolanta Fajkowska to atrakcyjna 59-latka, która spełnia się wciąż w wielu aspektach i nadal ma wspaniały kontakt z córką, która odziedziczyła po niej niebanalną urodę.

O tym się mówi: Joanna Koroniewska umieściła intrygujący wpis na mediach społecznościowych. Czy ma z Maciejem kryzys małżeński

Zerknij: Pilna wiadomość dla mieszkańców jednego z regionów Polski. Ten eksperyment rządowy dotyczy naszych pieniędzy