Nie jest tajemnicą, że Magda Gessler jest jedną z najbardziej popularnych osób w show-biznesie związanych z gastronomią. Jej kulinarna twórczość związana jest przede wszystkim z gruntowną znajomością kuchni różnych regionów świata oraz wysokiej jakości produktami.

Cennik Magdy Gessler nie na każdą kieszeń

Wszyscy kojarzą Magdę Gessler głównie z programu “Kuchenne Rewolucje”, w którym restauratorka pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w rozkręceniu ich biznesu, przez poprawienie jakości serwowanej żywności, urozmaicenie menu i ogólną zmianę wystroju wnętrz. Zmienia ona również zazwyczaj nazwę lokalu i jego charakter.

Sama deklaruje, że w jej restauracjach podawane dania i desery stworzone są z najlepszych i świeżych produktów naturalnego pochodzenia, od których zależy lwia część sukcesu i dobrego smaku potraw. Jak wszyscy się domyślamy, wraz z wysoką jakością oferowaną przez restauratorkę, ceny w jej restauracjach są również wysokie.

Wielokrotnie media wspominały o tym na przykład przy okazji omawiania tematu tłustego czwartku i pączków. Teraz Super Express podaje, że pączki za 15 zł za sztukę dostępne w stołecznej cukierni “Słodki Słony” nie są tak zaskakujące, jak kwota żądana za komunijny catering, za który w 2022 roku trzeba zapłacić 178 zł za jedną osobę.

Innym przykładem horrendalnie wysokiej ceny, jaką trzeba zapłacić za frykas Magdy Gessler jest drożdżówka na Mokotowskiej - Drożdżówki są w różnych cenach. Od 11 zł za drożdżówkę z różą do 22 zł za drożdżówkę z makiem - poinformował media jeden z pracowników cukierni.

O tym się mówi: Uprawa ogórków i ich sąsiedztwo. Na co zwrócić uwagę, aby plony były obfite

Zerknij: Krzysztof Jackowski ujrzał w swojej wizji losy Władimira Putina. Co się dzieje z prezydentem Rosji