Nie ma chyba osoby, która nie słyszała o głośnej aferze z udziałem Beaty Kozidrak. Kobieta we wrześniu ubiegłego roku została zatrzymana przez policję, kiedy to prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Konsekwencje swojego zachowania odczuwa do dziś.

Gwiazda unika fleszy

Niedawno zakończyła się sprawa sądowa Beaty Kozidrak. Artystka ma zakaz prowadzenia samochodów przez kolejne 5 lat, a także nałożono na nią grzywnę w wysokości 200 stawek dziennych po 250 złotych oraz musi dokonać wpłaty 20 tysięcy złotych na konto Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Dodatkowo gwiazda została obciążona kosztami sądowymi.

Jak podaje portal Jastrząb Post, gwiazda zaczęła wracać do swojej aktywności telewizyjnej. Beata Kozidrak wystąpiła bowiem w programie „Mask Singer”, a ostatnio była gościem „Dzień Dobry TVN”.

Beata Kozidrak nie chce odpowiadać na niewygodne pytania

Okazuje się, że gwiazda unikała błysku fleszy przed wejściem do budynku stacji TVN. Dodatkowo podczas rozmowy z dziennikarzami znanej śniadaniówki, unikała komentarzy na temat tego, co dzieje się w jej prywatnym życiu. Dziennik Fakt donosi także, że artystka nie pojawia się na wielkich imprezach, na których obecne są media.

- Beata Kozidrak nie pojawiła się na konferencji anonsującej atrakcje Super Hit Festiwal 2022. Zabrakło jej również na spotkaniu z finalistami Mask Singer – wskazuje Fakt.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ