Piosenkarz Ivan Komarenko ostatnimi czasy dał się we znaki wszystkim posłusznym rządowi obywatelom, którzy w obronie decyzji polityków stanęli w opozycji do głoszonych przez wokalistę poglądów i publikowanych informacji.

Były członek zespołu Ivan i Delfin wrócił do Polski. Spotkał się w Warszawie z pewną niewiastą

Podobnie jak Edyta Górniak Ivan Komarenko przez swoje stanowisko wobec restrykcji i nakazów spotkał się z falą hejtu, krytyki i ostracyzmu ze strony obawiających się o swoje zdrowie zwolenników przyjmowania preparatów i zasłaniania ust i nosa. Artysta jako działacz społeczny i aktywista brał udział w licznych marszach wolnościowych, a także dawał nieodpłatne występy podczas protestów.

To również spotkało się z krytyką znacznej grupy internautów. Na szczęście Ivan Komarenko ma również spore grono fanów, a także coraz większą grupę przyjaciół, którzy wspierają go w społecznych działaniach.

Opublikował również kilka tematycznych utworów związanych z aktualnościami w Polsce i na świecie związanymi z pandemią. Przebywając poza granicami Polski Ivan Komarenko odwiedził swoich bliskich w Rosji, a jego podróże doczekały się foto i video relacji na mediach społecznościowych, co również dało powody hejterom do działania.

Jeden z najnowszych wpisów na mediach społecznościowych dotyczy powrotu do Polski i spotkania z jedną z jego wiernych fanek, rudowłosą Agnieszką Smelką, z którą postanowił odwiedzić ulubione kawiarnie - Po wylądowaniu w Warszawie, odwiedzam z oddaną fanką Agnieszką Smelką moje ulubione polskie kawiarnie na Nowym Świecie - czytamy we wpisie. Artysta poinformował również, że obiecuje przypomnienie o spotkaniu z fanami w Wilnie, oraz planowanych ttam dwóch koncertach.

Co sądzicie o tak miłym spotkaniu?

O tym się mówi: Ważna informacja dla milionów seniorów. Premier zapowiada prace nad nową ustawą. Chodzi o 14. emeryturę

Zerknij: Wiele wskazuje na to, że koniec Władimira Putina jest bliższy niż mu się wydaje. Głos na ten temat zabrała eksperta ds. historii