Jak przypomina portal "Pomponik", jakiś czas temu jeden z portali donosił o rozstaniu Piotra Żyły i Marceliny Ziętek. Para nie komentowała tych rewelacji, co tylko sprawiło, że plotki przybrały na sile. Fani pary mogą być spokojni. Najnowsze zdjęcia zamieszczone przez aktorkę z "19+", wskazują, że ona i Piotr nadal są razem.

Plotki o rozstaniu

Piotrowi Żyle i Marcelinie Ziętek przez bardzo długi czas udawało się utrzymać w tajemnicy fakt, że są razem. W końcu przyszedł czas, że zdecydowali się przestać ukrywać i chętnie zamieszczali w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia.

W grudniu ubiegłego roku, media obiegła informacja, że związek skoczka i gwiazdy "19+" to już przeszłość. Jak donosiło wówczas "Party", dotychczaowa para stara się nie mówić o swoim rozstaniu, aby uniknąć rozgłosu.

Wiele wskazuje na to, że plotki o rozapdzie związku Piotra Żyły i Marceliny Ziętek można włożyć między bajki. To zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości.

To zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości

Na profilu w mediach społecznościowych Marcelina Ziętek zamieściła zdjęcie z ukochanym. Para wybrała się na wesele. "Bawimy się" - napisała celebrytka. Oboje wyglądają na szczęśliwych. Na tę wyjątkową okazję Marcelina wybrała czerwoną sukienkę, a Piotr Żyła na czarną koszulkę i brązową marynarkę.

Skoczek uzupełnił swoją stylizację o pleciony kapelusz. Fani nie kryli zachwytu parą. "Ale uroczo razem wyglądacie. Bawcie się dobrze" - napisała jedna z obserwatorek. "Wyglądacie przesłodko" - komplementował ktoś inny.

A wam, jak podoba się najnowsze zdjęcie Marceliny Ziętek i Piotra Żyły?

To też może cię zainteresować: Władimir Putin i kremlowski obraz przywódcy. Prezydent Rosji wcale nie żyje jak przykładny obywatel

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mocne słowa rzeczniczki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji na temat Polski. Okazuje się, że Rosja ma wobec naszego kraju poważne zamiary

O tym się mówi: Skandal na Eurowizji 2022 z udziałem Polski. Nasze jury miało dopuścić się manipulacji głosami. Skrytykowano też Idę Nowakowską za słowa o Ukrainie