Władimir Putin jest osobą mocno skrywającą swoją prywatność, do tego stopnia, że ​​kiedy rosyjska gazeta Korrespondent Moskiewski ujawnił artykuł, w którym była informacja o tym, że Putin rozwiódł się ze swoją żoną stewardessą Ludmiłą Szkrebnewą, z którą ma dwoje dorosłych dzieci, by teraz żyć ze złotą medalistką w gimnastyce Aliną Kabaevą, gazeta została zamknięta.

Putin zazdrośnie strzeże swoich prywatnych spraw, jednak żaden z niego przykładny mąż i ojciec

To świetnie wpasowuje się w rozległy reżim terroryzowania i hipotetycznymi szwajcarskimi kontami bankowymi, jakie ukrywają jego życie prywatne i prawdziwe bogactwo, a niektórzy kalkulują, iż może być jednym z najzamożniejszych ludzi na świecie.

Jednak rosyjska agresja na suwerenny naród, Ukrainę, zwróciła byłego członka KGB na precyzyjniejsze światło reflektorów, a miliony ciekawskich oczu chcą teraz dostrzec, co dzieje się na Kremlu i poza nim.

Kreml lubi przedstawiać prezydenta Putina jako żyjącego niemal klasztornym stylem życia, niemal bez czasu na życie osobiste, podczas gdy rosyjski przywódca określa siebie jako pracującego jak „galernik” dla dobra kraju.

„Szczerze mówiąc, trudno byłoby mi odpowiedzieć na pytanie dotyczące jego życia osobistego. On tak dużo pracuje” – wspomniał kiedyś rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow.

Jednak 69-letni Putin nie jest mnichem. Według doniesień medialnych były oficer KGB miał co najmniej dwa romanse pozamałżeńskie podczas swojego 30-letniego małżeństwa z Ludmiłą, byłą stewardessą Aeroflotu, z którą rozwiódł się w 2014 roku. Mówi się, że oba zaczęły się po dojściu Putina do władzy 22 lata temu.

O tym się mówi: Nadchodzi “Zimna Zośka”. Prognoza pogody nie pozostawia złudzeń

Zerknij: Najnowszy projekt rządu wywołuje mieszane reakcje Polaków. Chodzi o emerytury obywateli. Partia rządząca ma zamiar prześwietlić konta milionów osób