Jak podaje portal "Super Express", Justyna Żyła po powrocie do domu przeżyła niemiłą niespodziankę. Postanowiła podzielić się tą niecodzienną sytuacją. Fani byłej żony skoczka narciarskiego zdecydowali się ją ostrzec. O co dokładnie chodzi?

Justyna Żyła podzieliła się niemiłą sytuacją

Justyna Żyła należy do tych celebrytek, które bardzo chętnie dzielą się szczegółami swojego prywatnego życia w mediach społecznościowych. Rozpoznawalność przyniosło jej wywlekanie brudów w czasie rozwodu z Piotrem Żyłą. Wykorzystała swoje 5 minut, co doprowadziło ją do udziału w "Tańcu z gwiazdami".

W ostatnich miesiącach Justyna Żyła stara się nie wracać do przeszłości i dla dobra dzieci poukładać swoje relacje z byłym mężem. Dzieci są jej oczkiem w głowie i zawsze z radością wraca do domu. Ostatnio, kiedy wróciła do domu, natknęła się na widok, jaki mało komu wydałby się uroczy. W posiadłości Justyny Żyły rozgościły się ślimaki! Skąd się tam wzięły?

Zwierzątka hodowlane

Jedno z dzieci Justyny Żyły postanowiło hodować ślimaki. Nie cieszą się one szczególną sympatią ludzi, szczególnie posiadaczy przydomowych ogródków lub działek. Ślimaki są za to ulubieńcami wielu dzieci, które podobnie jak pociechy Żyłów, chętnie założyłyby ich hodowlę w domu.

Justyna Żyła postanowiła wesprzeć pasję swojego dziecka i zezwoliła na hodowlę ślimaków. Fani Żyły ostrzegają jednak, że może to mieć bardzo przykre konsekwencje. "Uważaj, ja też kiedyś tak zrobiłam, nie przeczytałam, że ślimaki się zapładniają "same ze sobą" i po miesiącu miałam naprawdę ogrom jajeczek" - napisała jedna z obserwatorek celebrytki.

Co sądzicie o nowej pasji dziecka Justyny Żyły?

To też może cię zainteresować: Sharon Stone była jedną z najpopularniejszych aktorek. Jej życie kryje jednak wiele smutnych tajemnic, które ujrzały światło dzienne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Młoda kobieta poznała swoją przyszłą teściową i następnego dnia rozstała się z narzeczonym. Jedna rzecz sprawiła, że nie mogła dalej z nim być

O tym się mówi: Stan zdrowia Władimira Putina budzi wiele emocji. Pojawiły się nowe doniesienia o chorobie, na jaką może cierpieć