Jak podaje portal "Viva", Sharon Stone postanowiła opowiedzieć o swoim życiu w poruszającej biografii "Pięknie jest żyć dwa razy". Gwiazda "Nagiego instynktu" postanowiła na kartach książki opowiedzieć, o swoich doświadczeniach i o tym, jaka jest naprawdę. Jakie tajemnice skrywa życie aktorki?

Sharon Stone z dnia na dzień stała się gwiazdą

Rola w filmie "Nagi instynkt" zmieniła życie Sharon Stone. Przed rolą nie była powszechnie znana. Po niej stała się nie tylko rozpoznawalna, ale okrzyknięta najpiękniejszą kobietą w swoim pokoleniu. Rola Catherine Tramell na stałe zapisała się w historii kina. Zajmuje też ważne miejsce w biografii aktorki, która jakiś czas temu ukazała się także w Polsce.

Niestety życie Sharon Stone nie zawsze było usłane różami. Aktorka w 2001 roku doznała wylewu. Cudem udało jej się uniknąć śmierci. Był to dla niej ogromnie trudny czas, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Kiedy chorowała, "wyrzucono ją za drzwi" - przyznała z goryczą.

Sharon Stone w filmie "Nagi instynkt"/YouTube @The most iconic scenes in movies
Sharon Stone w filmie "Nagi instynkt"/YouTube @The most iconic scenes in movies
Sharon Stone w filmie Nagi instynkt/YouTube @The most iconic scenes in movies

Trudne doświadczenia

Jednym z bardziej dramatycznych wydarzeń, jakie Stone opisała w swojej książce, był zabieg aborcji, jakiemu poddała się mając zaledwie 18 lat. Nie mogła wówczas liczyć na wsparcie nikogo - wszystko musiało zostać tajemnicą. Nigdy później nie udało jej się spełnić marzenia o urodzeniu dziecka. Wiele jej ciąż zakończyło się poronieniem - wciąż trzyma zdjęcia z USG swoich nienarodzonych pociech.

Sharon Stone nie ukrywa, że gra w filmie była dla niej wszystkim. Był czas, że wszystko, co robiła było podporządkowane tylko jednymu - grze i kolejnej roli. "Kochałam swoją pracę i odnosiłam w niej sukcesy, ale praca nie odwzajemniła mojej miłości" - napisała w swojej biografii Stone.

Sharon Stone/YouTube @GQ Germany
Sharon Stone/YouTube @GQ Germany
Sharon Stone/YouTube @GQ Germany

Choć aktorka miała wiele romansów, żadnego związku nie udało jej się utrzymać na dłużej. Miała dwóch mężów, jednak oba małżeństwa skończyły się rozwodem. Straciła także prawo do opieki nad synem, którego adoptowała wspólnie z drugim mężem - Philem Bronsteinem.

Z czasem udało jej się odzyskać nie tylko kontakt z synem Roanem, ale znów być matką dla dwójki adoptowanych synów - Lairda i Quinna. Nadal gra, choć jak przyznaje, nie czuje już głodu aktorstwa, który czuła przed laty.

Wiedzieliście, że tak potoczyło się życie gwiazdy "Nagiego instynktu"?

To też może cię zainteresować: Stanisław Karpiel-Bułecka z żoną przeżyli naprawdę trudne chwile. Wokalista Future Folk z bolesnym wyznaniem. Przeszłe wydarzenia bardzo go dotknęły

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michałowa z serialu "Ranczo" złamała niejedno serce. Marta Lipińska nie narzekała na brak zainteresowania ze strony mężczyzn

O tym się mówi: Nie tylko księżna Kate czy Meghan Markle uchodzą za stylowe mamy na królewskich dworach. Europejskie księżne i królowe prezentują się olśniewająco