Aktorzy, którzy najpierw współpracowali przy „Ocean's Eleven” i „Money Monster”, pojawiają się w komedii romantycznej reżysera Ola Parkera.

Julia Roberts przyjęła rolę razem z Georgiem Clooneyem. Na rolę z Richardem Gerem czeka na wyjątkowy scenariusz

George Clooney i Julia Roberts niebawem wrócą razem na duży ekran, a niedawno w Las Vegas Universal Pictures pierwszy raz rzuciło okiem na tę parę w uczuciowej komedii Ola Parkera "Bilet do raju".

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Julia Roberts (@juliaroberts)

Obsadza dotyczy między innymi Clooneya i Roberts jako rozwiedzioną parę, która ponownie łączy się i podróżuje na Bali, aby powstrzymać swoją córkę (graną przez Kaitlyn Dever) przed popełnieniem tego samego błędu, o którym myślą, że popełnili 25 lat temu, poślubiając kogoś, kogo właśnie poznali. Billie Lourd, Lucas Bravo, Amanda O'Dempsey, Rowan Chapman, Murran Kain i Vanessa Everett uzupełniają obsadę.

Film ma się pojawić 21 października. Najcenniejszymi zdarzeniami było pokazanie, jak Clooney i Roberts kłócą się w komiczny sposób z pikantnymi docinkami, zanim spotkają się, ażeby wypracować plan udaremnienia zaślubin.

W jednym z wywiadów Julia Roberts opowiedziała, w jakich okolicznościach zagrałaby ponownie w komedii romantycznej z Richardem Gerem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Julia Roberts (@juliaroberts)

Jak przyznała, musiałby to być scenariusz dopełniający trylogii z ich wspólnym udziałem - Jeśli przeczytałabym coś, co moim zdaniem byłoby na poziomie Notting Hill lub Uciekającej panny młodej, zrobiłabym to. Ale nie pojawiły się aż do tego filmu, który właśnie nakręciłam - odpowiedni scenariusz - wyjawiła gwiazda Hollowood.

O tym się mówi: Kasia Cichopek zdradza talent córki. Weekendowa wycieczka wszystko ujawniła

Zerknij tutaj: Z życia wzięte: Mężczyzna kupił swojej teściowej dom i zrobił z niego istną posiadłość. Kobieta oddała go synowi i podzieliła całą rodzinę