Sielanka rodzinna Katarzyny Cichopek niestety zakończyła się, albowiem ona i tancerz Marcin Hakiel podjęli decyzję o rozstaniu. Od paru tygodni wciąż słychać w przestrzeni publicznej skutki informacji, którą para celebrytów ogłosiła w mediach społecznościowych.

Osobno szczęśliwsi niż razem?

Niestety plotki i spekulacje podsycane przez Marcina Hakiela wciąż odbijają się czkawką internautom, a w szczególności samym zainteresowanym. Mimo deklaracji składanych przez oboje w oświadczeniu, były aktorki po wstępie o braku zamiaru publicznego prania przysłowiowych brudów, opowiedział małe co nieco przed kamerami w programie "Miasto Kobiet" Aleksandrze Kwaśniewskiej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Między innymi z tego wywiadu wiemy, że była para ustaliła harmonogram opieki nad dziećmi, z którego wynika, że teraz jest kolej na Katarzynę.

Aktualnie dzieci przejęła aktorka, która ochoczo pochwaliła się wspólnym spacerem na mediach społecznościowych.

Z tej internetowej relacji wynika, że córka Helenka skrywała w sobie wart rozwijania talent. Mama Kasia udała się z dziećmi do Łazienek Królewskich, a tam pokazała pociechom zabytkowe pomieszczenia.

Później przyszła pora na gofry podczas przechadzki po parku i tam dziewczynka sfotografowała spontanicznie swoją sławną mamusię.

W obiektywie córci. Życzymy Wam udanego weekendu – widnieje w opisie Kasi.

Co sądzicie o łączeniu pracy reklamowej ze spacerem rodzinnym?

O tym się mówi: Ida Nowakowska i jej rodzina mieli spotkanie z policją. O co poszło

Zerknij tutaj: Trudna sytuacja Britney Spears. Wokalistka poinformowała o niesamowitej stracie. Fani gwiazdy wysyłają jej mnóstwo serdeczności i wyrazów współczucia