Ida Nowakowska z rodziną wybrała się do Stanów Zjednoczonych. Podczas drogi na lotnisko na autostradzie zepsuł się jej samochód. Z pomocą przybył amerykański policjant.

W życiu prywatnym Ida Nowakowska to szczęśliwa żona i mama. W trakcie studiów spotkała na swojej drodze Jacka Herndona i nie przypuszczała, że będzie on kiedyś jej mężem.

Ciągłe przygody w życiu Idy Nowakowskiej

Początek relacji między Idą a Jackiem nie były usłane różami, gdyż tancerka trzy razy odwoływała przyjęcie propozycji Jacka, by została jego żoną, gdyż miała wówczas trudne chwile w życiu uczuciowym, co powodowało w jej sercu chaos. Wszystko jednak skończyło się ślubem i pojawieniem się na świecie ich wspólnego synka.

Z początkiem maja Ida Nowakowska wspólnie z bliskimi udała się do Stanów Zjednoczonych. Podczas pobytu w USA tancerka i prezenterka skoncentrowała się na spędzaniu czasu z rodzinką, więc na jej instagramowym profilu nie można było uświadczyć żadnych foto i wideorelacji.

Najświeższy wpis celebrytki dotyczy drogi powrotnej do kraju. Jak się okazało, podczas podróży na lotnisko uszkodziło się auto, jakim przemieszczali się państwo Herndon. Na szczęście autostradą podążał wówczas funkcjonariusz policji,który bez zastanowienia ruszył na pomoc rodzince w tarapatach.

Jack zdecydował, że całą akcję uwieczni na filmie, który pojawił się na instagramowym profilu pięknej Idy.

Podczas drogi na lotnisko zepsuł się nasz uber. Podjechał wóz policyjny. Policjant pomógł nam zapakować bagaże i podwiózł nas na lotnisko. Dzięki temu w ostatniej chwili zdążyliśmy na lot. Dziękuję. Dla mnie jest super policjantem! God Bless America! - napisała w opisie tancerka.

Co sądzicie o przygodzie gwiazdy?

O tym się mówi: Poważne zmiany w życiu Olgi Łęgosz. Jakie plany ma prowadząca "Miasto Kobiet"

Zerknij: Trudna sytuacja Britney Spears. Wokalistka poinformowała o niesamowitej stracie. Fani gwiazdy wysyłają jej mnóstwo serdeczności i wyrazów współczucia