Po paru miesiącach trwania programu "Miasto Kobiet" na ekranach i hucznej rozmowie z tancerzem Marcinem Hakielem producenci zapowiedzieli modyfikacje w strukturze show.

Możemy spodziewać się sporych zmian w programie

Z programem w TVN Style postanowiła pożegnać się, Olga Łęgosz - jedna z trzech pięknych prowadzących program. Całkiem niedawno na swoim instagramowym profilu wyjawiła, iż zbyt wiele obowiązków i zajęć zmusza ją do rezygnacji z jednej z aktywności.

Jak donosi "JastrzabPost" zadecydowała się na rezygnację z pracy współprowadzącej format "Miasto Kobiet". Nie jest jeszcze jasne, kto wskoczyć ma na jej miejsce, jednak telewizja TVN Style już niedługo przedstawi godną zastępczynię Olgi Łęgosz.

Olga Łęgosz prężnie kontynuuje prowadzenie profilu na Instagramie, gdzie każdy może ujrzeć jej opis - Wychowuję dwie córki. Prowadzę dwie fundacje. Zaprzyjaźniam świat z autyzmem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Olga Legosz (@nomadmum81)

39-latka od dawna zmaga się z chorobą córeczki. Wciąż poznaje autyzm i stara się oswoić go niczym dzikie zwierzątko. W 2013 roku rozpoczęła działanie jako wiceprezes w stowarzyszeniu Kobiety PZU.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Olga Legosz (@nomadmum81)

Po kilku latach pokrewną funkcję przejęła w Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, jaką współprowadzi z Olgą Kozierowską. Przed rokiem osobiście stworzyła Fundację na rzecz Wspierania Rozwoju Osób z ASD – BlueBees.

Co o tym myślicie?

O tym się mówi: Joanna Krupa publikuje wizerunek swojej córki. Podobieństwo jest zaskakujące

Zerknij też tutaj: Trudna sytuacja Britney Spears. Wokalistka poinformowała o niesamowitej stracie. Fani gwiazdy wysyłają jej mnóstwo serdeczności i wyrazów współczucia