Joanna Krupa zaprezentowała, jak przedstawia się weekend w jej rezydencji w Kalifornii. Familijne fotografie zatopiły instagramowy profil modelki.

Na pierwszym planie Asha oraz Douglas Nunes. Joanna Krupa przeszło dwa lata wcześniej szczęśliwie urodziła Ashę. Celebrytka dołączyła do grona sławnych mam, które kochają uzewnętrzniać swoje prywatne życie i publikować wizerunki swoich dzieci.

Jeśli tylko zaistnieje sprzyjająca okoliczność, prezentuje własną córeczkę w środkach masowego przekazu. Każdy dzięki tym działaniom może dokładnie zobaczyć i sobie zapamiętać, jak dziewczynka się zmienia w miarę dorastania.

Należy zaznaczyć, że dziewczynka jest wierną kopią pięknej mamy, co może dodatkowo zainteresować sporą grupę pewnych osób.

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić – opowiadała przed paroma miesiącami o Ashy celebrytka w wywiadzie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Ostatnio Joanna Krupa zaprezentowała, w jaki sposób wraz z bliskimi spędza w domu weekend. Familijne materiały modelki zapchały instagramowy profil.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Co o tym sądzicie? Czy warto tak ryzykować bezpieczeństwem dzieci dla większej ilości kliknięć?

O tym się mówi: Z życia wzięte. "Ona jest taka brzydka. Zdecydowanie nie w naszej klasie" – powiedziała teściowa, patrząc na swoją wnuczkę

Zerknij też tutaj: Najnowsza wizja jasnowidza Jackowskiego nie brzmi optymistycznie. "Zaczną się poważne zgrzyty”

Nie przegap też tego: Piotr Żyła i Marcelina Ziętek cieszą się miłością i pokazują wspólne zdjęcia po długiej przerwie. Mają powody do radości. To koniec plotek o rozstaniu