Całkiem nowa audycja popularnego jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego właśnie pojawiła się w sieci. Niestety, nie brzmi zbyt optymistycznie. "Zaczną się poważne zgrzyty” - co mężczyzna miał na myśli? Czy powinniśmy się czymś martwić? Od połowy czerwca nastąpi coś, czego nikt się nie spodziewał...

Jasnowidz Krzysztof Jackowski bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych osobistości w polskim show – biznesie. Mężczyzna od lat słynie z tego, że jego wizje są nad wyraz często trafne i znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jasnowidz z Człuchowa bardzo często proszony był o pomoc w rozwikłaniu trudnych przypadków zaginięć lub innych niewyjaśnionych sytuacji – zazwyczaj jego “diagnozy” okazywały się prawdziwe.

W drugiej połowie czerwca wydarzy się coś, czego nikt się nie spodziewa

W najnowszej audycji jasnowidza Jackowskiego pojawiła się wzmianka o tym, że w drugiej połowie czerwca, a zatem już niedługo spotka nad spore załamanie gospodarcze.

- Coś się takiego wydarzy, że gospodarka zacznie się posuwać na dół, ale bardzo mocno. Będzie tak, że właśnie rząd zacznie o tym mówić. Nie będzie tego uspokajał ani przykrywał czymś, tylko podkreślał pogorszenie sytuacji, co spowoduje panikę - brzmi fragment wypowiedzi Jackowskiego.