Jak donosi “JastrzabPost”, artystka przeszła bardzo trudny etap w swoim życiu, o którym odpowiedziała w hip-hopowym utworze Xsanax. Jak się okazuje, Margaret podzieliła się ze swoimi fanami historią swojego życia, które mocno dało jej w kość, gdy miała swoje muzyczne 5 minut i była w okresie szczytowej kariery.

Duchowa przemiana Margaret

Niestety historia ta nie należy do przyjemnych, gdyż młoda kobieta zaczęła potrzebować psychoterapii, dzięki której została podjęta decyzja dotycząca zerwania współpracy z jedną z zagranicznych wytwórni. Dzięki pomocy partnera KaCeZet-a, który jest autorem tekstów i producentem, okazane jej wsparcie zaowocowało znaczną poprawą samopoczucia artystki. Para swój związek oficjalnie potwierdziła w 2017 roku, zaś w 2020 roku odbył się ich tajny ślub w Peru, gdzie pobłogosławili ich szamani.

To była wielka duchowa przemiana dla artystów - Ten rok zaczyna się wielkim wybuchem. Podczas kolejnej edycji rekolekcji Reconnection zorganizowaliśmy warsztaty kursu wokalnego z Piotrem ( Kacezet ), polskim muzykiem i producentem oraz Maggie ( Margaret ), piosenkarką i jego partnerką. Oprócz wkładu w swoją pracę i przejścia przez osobistą przemianę, odbyła się także specjalna ceremonia zaślubin, z błogosławieństwem szamanów i warmi (więźnia miłości) ikar, której kulminacją była potężna nocna ceremonia lekarska - napisano na facebookowej stronie Psychonauta Fundation pod fotorelacją z uroczystości zaślubin.

Z wielką życzliwością przygotowano ich poprzez uzdrawiające rośliny, oczyszczając, błogosławiąc miłością i mądrością, jednocząc ich serca, ciało, umysł i ducha na całą wieczność. Margaret przyznała w wywiadzie, że czuje się rewelacyjnie w roli żony, jednak w kwestii powiększania rodziny jeszcze nie czuje się wystarczająco kompetentna. Zamiast rodzenia dzieci, celebrytka “powiększa swoje stado piesków”.

O tym się mówi: Najbardziej znana królowa Polski i Jan III Sobieski. To była miłość od pierwszego wejrzenia

Zerknij: Piotr Kraśko usłyszał prokuratorskie zarzuty. O co został oskarżony dziennikarz