Program „Rolnik szuka żony” od pierwszych odcinków zyskał sobie ogromną sympatię widzów. Fani show Telewizji Polskiej, tak mocno zaangażowali się w życie uczestników, że czujnie śledzili nie tylko ich losy pokazywane na antenie, ale także chętnie dowiadywali się, co dzieje się w ich prywatnym życiu.

Jesiica Miemiec na długo zapadła w pamięć widzom programu

Jak podaje portal Pudelek, jedną z uczestniczek, która na długo zapadła widzom w pamięć jest Jessica Miemiec. Kobieta wzięła udział w piątej edycji programu „Rolnik szuka żony”, a więc była obecna na ekranach naszych telewizorów cztery lata temu. Wygląda jednak na to, że od czasu zakończenia nagrań do programu w życiu kobiety sporo się zmieniło.

Czy powodem takiej metamorfozy jest przygotowanie do nowej roli?

Teraz okazuje się, że kobieta przeszła ogromną metamorfozę i jest nie do poznania! 28 – latka postanowiła zmienić kolor włosów z czarnego na bardzo jasny blond. Co więcej, udało jej się zrzucić parę kilogramów! Mimo wszystko Jessica nadal stawia na bardzo mocny makijaż.

Jak wiadomo, kobieta bardzo poważnie myśli o dalszym rozwoju swojej kariery w branży rozrywkowej. Obecnie bierze udział w wielu kursach aktorskich i nie wyklucza, że już niebawem znów zobaczymy ją w telewizji!

Zdjęcie dzięki uprzejmości portalu Pudelek.