Jak przypomina portal "Super Express", Beata Kozidrak ma za sobą niełatwe miesiące. Po tym, jak prowadziła samochód pod wpływem alkoholu, musiała zmierzyć się ze ogromną krytyką, utratą kontrktów reklamowych, a także konsekwencjami prawnymi swojego czynu. Te ostatnie, okazały się dla niej dotkliwe tylko pod względem finansowym. Teraz okazuje się, że artystka musi się mierzyć z kolejnymi problemami. Jakimi?

Wyrok w sprawie Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak 4 maja bieżącego roku usłyszała wyrok w sprawie swojego pijackiego rajdu ulicami Warszawy. Sąd skazał piosenkarkę na karę grzywny w kwocie 50 tysięcy złotych i wpłacenie 20 tysięcy złotych na fundusz postpenitencjarny. Sąd orzekł wobec niej także 5-letni zakaz prowadzenia pojazdów.

Taki wyrok nie wszystkim przypadł do gustu, podobnie jak i jego uzasadnienie. Paweł Kukiz otwarcie nazwał "kpiną" wskazanie przez sąd okoliczności łagodzącej w postaci dorobku artystycznego. Jego zdanie podzieliło wielu internautów.

Kolejne komplikacje

Ostatnie miesiące nie były dla Beaty Kozidrak łatwe, ale jak sama mówiła, przez cały czas mogła liczyć na wsparcie swojego partnera, którego tożsamość jednak konsekwentnie ukrywała. I choć konsekwencje pijackiego rajdu były dla niej dotkliwe, to wbrew przewidywaniom wielu, jej kariera nie legła w gruzach.

Niestety, choć w życiu zawodowym zaczyna uśmiechać się do niej szczęście, o tyle w życiu prywatnym los przestał być dla Kozidrak łaskawy. Z doniesień "Na Żywo" wynika, że gwiazda rozstała się ze swoim tajemniczym ukochanym. Poczucie osamotnienia w dużym domu ponoć tak mocno jej doskwiera, że planuje również sprzedać posiadłość.

"Uznała, że sprzeda nieruchomość i kupi apartament na obrzeżach, niedaleko Kasi" - zdradziła w rozmowie z tygodnikiem osoba z bliskiego otoczenia piosenkarki.

Myślicie, że faktycznie Beata Kozidrak zdecyduje się na sprzedaż domu?

To też może cię zainteresować: Kolejny medialny szum wokół Barbary Kurdej – Szatan. Aktorka wydała ponowne oświadczenie, aby wyjaśnić sprawę. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prezydent Andrzej Duda planuje stworzyć specjalną listę na wypadek konfliktu zbrojnego. Kto może się na niej znaleźć

O tym się mówi: Ukraińscy rolnicy nie przestają zaskakiwać. Udało im się przejąć wyrzutnię rakiet termobarycznych. Media na całym świecie obiegło nagranie