Przepowiednie cieszą się sporym zainteresowaniem wśród wielu osób. Jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce jest Krzysztof Jackowski, który może pochwalić się całkiem trafnymi wizjami.

Niestety jak podaje portal „Antyradio”, nie ma on pozytywnych wiadomości dla Jarosława Kaczyńskiego. Podczas ostatniej transmisji na żywo stwierdził on, że w drugiej połowie roku może dojść do poważnych zmian.

„Skojarzyła się taka scena, że idzie, gdzieś odchodzi. Sam idzie. Ma marynarkę i tyłem go widzę, jak odchodzi” – powiedział w pewnym momencie jasnowidz.

Zapewnił też, że nie insynuuje w tej sytuacji najgorszej opcji. Może to po prostu oznaczać, że prezes Prawa i Sprawiedliwości zakończy działalność polityczną lub jakiś inny etap swojego życia.

Jarosław Kaczyński/YouTube @Polskie Radio 24
Jarosław Kaczyński/YouTube @Polskie Radio 24

Co jeszcze w 2022 roku?

To oczywiście jeszcze nie wszystko. Krzysztof Jackowski zapowiedział, że gospodarka Polski pogorszy się na początku lata. Do tego przeczuwa, że wiele osób zacznie uciekać z rejonu południowo-wschodniego kraju.

Nie ucieszą się też fani piłki nożnej. Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że Mistrzostwa Świata, które mają odbyć się w listopadzie i grudniu tego roku w Katarze nie dojdą do skutku.

Myślicie, że sprawdzi się któraś z tych wizji?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Czy szykuje się jakaś akcja ze strony Białorusi. Łukaszenka wysyła wojska na naszą granicę. Jeden z opozycjonistów ujawnia prawdę o tych działaniach

Jak informował portal „życie.news”: Donald Tusk publicznie oskarżył Zbigniewa Ziobro o szantażowanie Jarosława Kaczyńskiego. Jest już odpowiedź ministra sprawiedliwości. O co tu chodzi

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Czy Marcin Hakiel szuka już nowej miłości. Tancerz podzielił się z fanami zaskakującymi wynurzeniami odnośnie przyszłości. Już raczej nie tęskni za żoną

Sprawdź również ten artykuł: Dlaczego rozpadł się najpopularniejszy skład zespołu Ich Troje. Jeden z członków grupy wyjawił prawdę. Doszło do poważnej kłótni miedzy wokalistami