Jakiś czas temu, gdy na granicy Polski z Białorusią zaczęło się robić coraz bardziej niebezpiecznie z powodu narastającego zagrożenia przekroczeniem w sposób nielegalny granicy z Polską osób o statusie uchodźcy, które padły ofiarą białoruskie i propagandy, wielu celebrytów dość radykalnie zaczęło wyrażać swoją opinię, na temat służb Straży Granicznej pilnujących, aby nikt z koczujących po stronie białoruskiej w większości muzułmańskiej społeczności nie przedostał się do naszego kraju.

Barbara K. Sz. z zarzutami o zniesławienie Straży Granicznej

W internecie pojawiło się mnóstwo nagrań o sprzecznych narracjach, które w skuteczny sposób wprowadziły podział wśród polskich obywateli. Jedna grupa popierała i wciąż popiera działania mające na celu obronę granic Polski, podczas gdy pozostali potępiali i krytykowali decyzję rządu o zapobieżeniu nielegalnego przekraczania granicy Polski przez osoby tłoczące się przy granicy po stronie białoruskiej.

Jedną z celebrytek głośno wypowiadających swe krytyczne zdanie na temat ówczesnej sytuacji i zdarzenia przedstawionego na krążącym w sieci filmiku była blond aktorka, która zyskała rozgłos dzięki udziałowi w reklamie znanej sieci komórkowej. Wysmarowała ona w mediach społecznościowych okrutne i wulgarne słowa na temat straży granicznej i partii rządzącej nazywając mundurowych maszynami bez serca i bez mózgu i mordercami.

Gdy zrobiło się bardzo nieprzyjemnie wokół aktorki, ta postanowiła z początku usunąć wpis obrażający wyborców Prawa i Sprawiedliwości, by następnie usunąć całość i przeprosić za wulgarne słowa. Robiąc to, usprawiedliwiała jednocześnie swoje zachowanie, kierującymi nią emocjami wzbudzonymi tym, co zobaczyła na nagraniu.

Teraz Wirtualna Polska donosi, że celebrytka usłyszała od warszawskiej Prokuratury Okręgowej zarzuty o zniesławienie polskiej Straży Granicznej. Jak się zakończy ta sprawa?

O tym się mówi: Sieć obiegło nagranie z Pierwszej Komunii Świętej. W murach kościoła rozbrzmiała piosenka disco-polo

Zerknij: SKW zbadało sprawę ujawnienia drastycznych zdjęć ze Smoleńska. Odpowiedź wywołała sporo emocji